Praca dla opiekunki osoby starszej w Niemczech (Kolonia)

Agencja Pracy Ponacare poszukuje opiekunki dla seniora:
Miejscowość: Kolonia
Termin: od 31.12.2017 na 2 m-ce
Wymagania: komunikatywny plus/dobry niemiecki, plus prawo jazdy
Informacje odnośnie zlecenia : Senior wiek 86 lat, waga ok. 84 kg, wzrost ok. 168 cm, po ataku serca, zaburzenia rytmu serca, początkowa demencja, aparat słuchowy. Poruszanie się przy pomocy laski. Senior myje się sam z lekką pomocą. Nie trzyma żadnej diety. Senior nie ma problemów z inkontynencją i nie trzeba do niego wstawać w nocy. Bardzo spokojny , nieśmiały, inteligentny i kulturalny człowiek.
Obowiązki opiekunki: Pomoc przy podstawowej higienie osobistej, sprzątanie, gotowanie, pranie, zakupy.
Warunki mieszkaniowe: Do dyspozycji opiekunki osobny pokój, wspólna łazienka, TV/Radio, Internet. Pauza 2h dziennie +sobota 13:00-19:00.
Umowa zlecenie, Stawka: 1125 euro netto/ m-c
Gwarantujemy legalne zatrudnienie, , opłacony ZUS od średniej krajowej, zakwaterowanie i wyżywienie, zwrot kosztów podróży. Znasz język niemiecki i posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, zgłoś się do nas 15-8441785 lub 530-320-071 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.
www.ponacare.pl

Informacje kontaktowe
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Telefon:   15-8441785 oraz 530-320-071
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 2798 | Nr: #17946