Praca dla opiekuna osoby starszej w Niemczech (Olching)

Agencja Pracy Ponacare poszukuje zmiennika dla opiekuna do seniorki:
Miejscowość: Olching k/Monachium
Termin: od 01 stycznia 2018 na 2 m-ce
Wymagania: dobry/komunikatywny niemiecki, tolerancja na psy
Informacje odnoście zlecenia: Seniorka ma 73 lata, waga około 63 kg, wzrost ok. 160 cm. Seniorka niedowidzi, nie mówi, jest inkontynentna. Ma demencje. Seniorka jest leżąca. Orientacja miejsca oraz osób zachowana. Transfer łóżko/wózek inwalidzki/materac odleżynowy całkowicie zależny od opiekuna za pomocą dźwigu/windy. Higiena osobista, ubieranie, rozbieranie całkowicie zależne od opiekuna. Seniorka przy jedzeniu jest całkowicie zależna od opiekuna.
Obowiązki opiekunki: Karmienie, rozbieranie i ubieranie seniorki. Transfer seniorki, gotowanie/mycie/sprzątanie.
Warunki mieszkalne: Dom jednorodzinny, osobne wc. TV/Internet do dyspozycji.
Umowa zlecenie, Stawka: 1150-1200 euro netto/ m-c w zależności od znajomości języka.
Gwarantujemy legalne zatrudnienie, opłacony ZUS od średniej krajowej, zakwaterowanie i wyżywienie, zwrot kosztów podróży. Znasz język niemiecki i posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, zgłoś się do nas 15-8441785 lub 530-320-071 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.
www.ponacare.pl

Informacje kontaktowe
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Telefon:   15-8441785 oraz 530-320-071
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 3579 | Nr: #17945